Dünden Bugüne
1980 yılında mobilya aksesuarları üzerine kurulan Koskar Mobilya; günümüzde kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz farklı tasarımlar sunan, Ankara'nın önde gelen butik mobilya mağazalarından biridir.

Dinamik ekibi ve katıldığı fuarlarla takip ettiği dünya modası ile yenilikçiliği ilke edinmekle birlikte bugün Kosif ailesinin iki neslini birleştirerek eski ve yeninin modern harmanlanmasıyla modern, avangarde ve klasik kolekisyonları ile her yaştan ve her zevkten müşterisinin isteklerine cevap verebilmektedir.

2500 m2'lik 5 katlı mağazası ile Ankara Siteler'de müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Koskar Mobilya ödün vermediği kalitesi ile müşterilerine 34 senedir hizmet vermektedir.

Tasarım Anlayışı
Genç ve dinamik bir ekipten oluşan "Tasarım Atölyesi" ile mimari destek, projelendirme ve kişiye özel tasarımlar yaparak evinize ve bütçenize uygun çözümleri birlikte yapıyoruz. Estetik ve fonksiyonel unsurlar temelinde tasarım ve kaliteyi bir arada sunan Koskar Mobilya'da sizin için mutlaka bir şey var.
Müşteri Memnuniyeti
Mobilya sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Koskar Mobilya, mutlak müşteri memnuniyeti anlayışında gösterdiği performansını satış sonrası hizmete de taşımaya devam ediyor.

İşletmelerimizdeki ürün ve müşteri hizmetleri kalitemizi sürekli geliştirmek için müşteri şikayetlerini ele alma ve cevaplama sürecimizin etkinliğini ve verimliliğini arttırırarak sürekli iyileştirmeyi,
Müşterimizin her türlü şikayetini etkin biçimde kontrol altında tutarak çözüme ulaştırmayı,
Müşteri odaklı ve bir ortam oluşturarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı,
Müşterilerle ilgili olarak yürürlükte bulunan her türlü yasal mevzuata uymayı, Müşteri Şikayetleri Yönetim Politikamızın temel ilkeleri olarak benimsediğimizi bilmenizi istiyor ve attığımız her adımda bu ilkeleri gözetmek için hep birlikte ve var gücümüzle çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Ansolon